ترجمه مقاله ها و متون مرتبط با رشته داروسازی و بیوشیمی را به ما بسپارید.ترجمه تخصصی متون داروسازی و بیوشیمی در مرکز خدمات ترجمه آوا.

همکاران ما با داشتن سال ها تجربه در امر ترجمه متون پزشکی،داروسازی و بیوشیمی،ترجمه ای تخصصی و با کیفیت به شما ارایه میدهند.

شما میتوانید پس از ثبت سفارش در سایت و یا ارسال از طریق ایمیل،جهت تسریع در روال براورد قیمت،با شماره 09038429115 تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش پاورپوینت کلیک کنید.

در حالی که توانایی ما در کنترل و درمان بیماری های عفونی، به شکل قابل توجهی منجر به کاهش تعداد سربازان نیازمند به بستری شدن در بیمارستان  و انتقال اورژانسی  پزشکی در خلال  عملیات جنگی نموده است اما، میزان بار NBI تقریبا ثابت باقی مانده است. اعضای سرویس های نظامی،  در اوایل قرن اخیر ،  و در خلال جنگ ویتنام بیشتر به دلیل ابتلا به بیماری های عفونی در بیمارستان ها بستری می شدند.  با این حال،جراحات و شرایط اسکلتی- عضلانی بخش بزرگی از تلفات DNBI را در طول عملیات سپر / طوفان صحرا  (ODS)) نام یکی از عملیات های جنگ خلیج فارس)، عملیات آزادی عراق(OIF) و عملیات آزادی پایدار (OEF) را شامل می شدند.

هائورت و همکارانش گزارش دادند که 83% از انتقال هاهای پزشکی اورژانسی مربوط به OIF  و OEF به سبب DNBI  ها بوده 34.8% از آن ها  مربوط به NBI  ها بوده است و این در حالی است که 48.2%   از آنها مربوط به بیماری بوده اند. در حالیکه با بررسی انتقال های اورژانسی های پزشکی انجام شده به سببDNBI  ها  مشخص شده است که 58% آنها به دلیل بیماری بوده اند، 42% آنها به سبب NBI  ها بوده اند و اکثریت صدمات اعمال شده نیز بر سیستم اسکلتی- عضلانی تاثیر گذارده اند.

به طور کلی، این داده ها عنوان می کند که DNBI  ها  دارای نیروی تاثیر گذار نهفته ای بسیار بزرگتر از صدمات جنگی هستند و DNBI ها به طور مداوم در حدود 85-75% از تمامی بستری های صورت گرفته و انتقال  های  پزشکی اورژانسی  در جریان عملیات های نظامی  را شامل می شوند. این مساله از زمان جنگ جهانی اول همچنان ثابت مانده است. آنان همچنین نشان میدهند که  در مقایسه با NBI ها ، بیش از 80% از DNBI ها به سبب بیماری های نیمه اول قرن گذشته بوده است. به هر حال، مطابق با داده های اخیر، NBI ها منجر به تقریبا نیمی از تمامی انتقال  های پزشکی اورژانسی  DNBI در خلال OEF و OIF و بیش از نیمی از بستری های بیمارستانی در خلال ODS شده اند. در نتیجه،  تعداد بسیار بیشتری از سربازان  در دوره ی معاصر به دلیل NBI  ، نسبت به گذشته نیازمند بستری و انجام انتقال های پزشکی  اورژانسی شده اند.

 

همچنین شما می توانید خدمات سفارش انجام پروژه های پکت تریسر و خدمات سفارش پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام پایان نامه و خدمات سفارش پاورپوینت و خدمات سفارش تایپ و خدمات فروش پسته و خدمات تایپ آنلاین و خدمات سفارش ترجمه و خدمات انجام پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام SPSS و خدمات برنامه نویسی اندروید و خدمات powerpoint services را از ما درخواست نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *