تیم ترجمه ی اوا با بهره گیری از مترجم های با سابقه و تحصیل کرده در رشته ی دانشگاهی مهندسی مواد،متالوژی،کار ترجمه ی کلیه ی مقاله ها و کتب مرتبط با این رشته ی دانشگاهی را انجام میدهند.اگر به ترجمه ی فارسی مقاله های متالوژی احتیاج دارید و تخصص و وقت کافی برای ترجمه ی مقاله ی خود را ندارید،میتوانید کار ترجمه ی مقاله های خود را به ما بسپارید.

تلفن سفارش و هماهنگی:09038429115

کلمات کلیدی:

نمونه ترجمه متالوژی انجام شده در مرکز ترجمه اوا:

جهت سفارش پاورپوینت کلیک کنید.

فلزات پایه­ی زندگی پیشرفته را تشکیل می دهند. اگر فلزات را نداشتیم باید در تکنولوژی عصر حجر زندگی می کردیم.

مقدمه

نتایج و اهداف یادگیری این قسمت

–         فهمیدن اهمیت فلزات

–         دانستن بعضی از کاربردهای مهم فلزات

–         دانستن ارزش فلزات

–         فصل 1

–         فهمیدن اینکه سنگهای معدنی فلزدار چطور تشکیل می شوند

–         فهمیدن اینکه چرخه طبیعی فلزات در نقاط مختلف زمین چگونه است

–         فهمیدن اهمیت آب در فرایند تولید فلزات

–         شناسایی روش های تولید فلزات از سنگ های معدنی فلزدار

1-    اهمیت فلزات

فلزات برای حفظ بقا لازم هستند. بدن برای انجام بسیاری از عملکرد های حیاتی خود، متکی بر فلزات است. آهن به منظور انتقال اکسیژن به سلول ها استفاده می شود. کلسیم نیز برای استخوان ها لازم است. سدیم و پتاسیم به منظور تنظیم بسیاری از عملکردهای بیولوژیکی مورد نیازی بوده و بسیاری از فلزات کمیاب دیگر برای دسته وسیعی از فعالیت حیانی داخل بدن ما لازم هستند.

فلزات، یک پایه و اساس را برای استاندارد زندگی مدرن ما شکل می دهند. ما مقادیر بسیار زیادی از فلزات را برای ساخت تجهیزات حمل و نقل، از دوچرخه گرفته تا ماشین و هواپیما و کشتی، مورد استفاده قرار می دهیم. همچنین پشتیبانی ساختار ساختمانها، پلها و بزرگراه ها نیز متکی بر فلزات است. ما به منظور ساخت کامپیوترها و تجهیزات الکترونیکی هم، به فلزات احتیاج داریم.

همچنین شما می توانید خدمات سفارش انجام پروژه های پکت تریسر و خدمات سفارش پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام پایان نامه و خدمات سفارش پاورپوینت و خدمات سفارش تایپ و خدمات فروش پسته و خدمات تایپ آنلاین و خدمات سفارش ترجمه و خدمات انجام پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام SPSS و خدمات برنامه نویسی اندروید و خدمات powerpoint services را از ما درخواست نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *