مترجمین متعهد،با تجربه و تحصیل کرده در رشته ی دانشگاهی حسابداری،در خانه ی ترجمه آوا کار ترجمه ی متن ها و مقاله های مرتبط با این رشته ی دانشگاهی را،در کلیه ی مقاطع و گرایش ها انجام میدهند.

در زیر نمونه ای ترجمه های همکارانمان را ارایه میدهیم:

در این مقاله ما نگران این هستیم که چگونه ایجاد یک حساب مالی میتواند یک  تغییر در طیف محاسبه مالی شرکت های بزرگ نسبت به معاملاتی که منافع سرمایه گذاران و مدیران را منظم میکند را آشکار سازد . به طور خاص چگونه ممکن است یک سطح متوسط برای همه شرکت ها در S & P500  , سطح کوچکی از شرکت های فردی به حساب بیاید . ارزش سهام به دلیل رقم سود و سرمایه بکارگرفته شده در معیارهای سنجش سهام، نگران برگشت سرمایه بکار گرفته شده است. ما با توصیف چارچوب حسابداری به کار گرفته شده در این مقاله و هدف آن ، که  به فاش کردن عناصر مالی تراز پایین  سرمایه بکار گرفته شده (ROCE) کمک میکند شروع کردیم. این حساب  (( ROCE  سرمایه بکار گرفته شده را ساختار شکنی می کند تا آشکار کند چگونه انتشار مالی و تجارت فعال تاثیر بر تراز پایین سرمایه بکار گرفته شده، دارد.

کلمات کلیدی:

 

جهت سفارش پاورپوینت کلیک کنید.

همچنین شما می توانید خدمات سفارش انجام پروژه های پکت تریسر و خدمات سفارش پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام پایان نامه و خدمات سفارش پاورپوینت و خدمات سفارش تایپ و خدمات فروش پسته و خدمات تایپ آنلاین و خدمات سفارش ترجمه و خدمات انجام پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام SPSS و خدمات برنامه نویسی اندروید و خدمات powerpoint services را از ما درخواست نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *