ترجمه فوری و تخصصی مقاله ها و متون مرتبط با رشته حسابداری و مدریت مالی را از ما بخواهید.

گروه ترجمه آوا با داشتن مترجم های متخصص و با سابقه ای که آشنا با لغات و اصطلاحات تخصصی حسابداری و مدریت مالی هستند،کار ترجمه تخصصی مقاله های شما را در اسرع وقت و با هزینه ای مناسب انجام میدهند.

تلفن تماس جهت اطلاع از هزینه و نحوه ی سفارش ترجمه:09038429115

کلمات کلیدی:

جهت سفارش پاورپوینت کلیک کنید.

نمونه کار انجام شده:

 

به خوبی اثبات شده است که شرکت ها به  دستکاری درآمد قبل از   IPO(عرضه اولیه عمومی) و   SEO( ارائه سهام چاشنی) تمایل دارند. این مطالعه با ارائه شواهد اولیه به مطالعه  در خصوص اینکه آیا و چگونه حمایت مالی در قالب اقدامات  مالیاتی ترجیحی و یارانه های مالی  میتوانند  بر رفتارهای مدیریت درآمد شرکت اثر گذار باشند.

با استفاده از اطلاعات مربوط به شرکت های چینی بر روی IPO  و SEO، در یافته ایم که در صورتی که شرکت ها ، مالیات های درمانی و ترجیحی را بیشتر بپسندند و یا یارانه های مالی را به دولت های محلی ترجیح دهند، در این صورت به سطح پایین تری از مدیریت درآمد دست خواهند یافت. نتایج تحقیقات ما با این دیدگاه که دریافت حمایت های مالی قوی تر ، دارای مدیریت درآمد کوچکتر است منطبق است که این خود یک ابزار پرهزینه برای شرکت ها در دستیابی به اهداف درآمدی مورد نظرشان است.

همچنین شما می توانید خدمات سفارش انجام پروژه های پکت تریسر و خدمات سفارش پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام پایان نامه و خدمات سفارش پاورپوینت و خدمات سفارش تایپ و خدمات فروش پسته و خدمات تایپ آنلاین و خدمات سفارش ترجمه و خدمات انجام پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام SPSS و خدمات برنامه نویسی اندروید و خدمات powerpoint services را از ما درخواست نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *