سفارش ترجمه از طریق تلگرام

انجام ترجمه - انجام سفارشات ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی فوری

معرفی دارالترجمه آنلاین آوا

مرکز سفارش ترجمه تخصصی آوا ، تمامی سفارشات ترجمه شما را به صورت رایگان تایپ و در قالب فایل WORD در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. سفارش ترجمه تخصصی آوا این ضمانت را به شما میدهد که در صورت مشاهده نقص و یا ضعف ترجمه ، اصلاحات لازم را به صورت رایگان انجام دهد و در صورت عدم رضایت شما عزیزان ، 100% هزینه به شما برگشت خواهد شد. در سفارش ترجمه تخصصی ، کپی رایت و حق انتشار ترجمه مقالات محفوظ خواهد ماند.
تلفن : 09132416167


تلگرام : @iranadmin98

سفارش ترجمه , انجام ترجمه

انجام ترجمه

انجام ترجمه مقالات و متون تخصصی خود را به ما بسپرید. ما کیفیت و زمان انجام ترجمه را گارانتی مینماییم.

سفارش ترجمه

سفارش ترجمه

به مرکز ترجمه آوا خوش آمدید! کارشناسان این موسسه آماده ارائه انواع خدمات ترجمه برای شما می باشند. یک صفحه استاندارد شامل حدود 250 کلمه می باشد ، در ترجمه های فوری و با توافق مترجم ، زمان نصف و قیمت دو برابر می گردد. سفارش ها به صورت تایپ شده تحویل مشتری می گردد و قیمتی که در هنگام سفارش به مشتری اعلام می گردد معتبر می باشد . زمان معمولی ترجمه سه صفحه در حالت عادی ، یک روز می باشد که با توافق مترجم قابل افزایش می باشد.

ترجمه مقاله و متن

ترجمه مقاله و متن

با اطمینان خاطر ، ترجمه مقالات خود را به ما بسپرید. این موسسه با داشتن کادری مجرب مقالات شما را با بهترین کیفیت در اسرع وقت ، ترجمه نموده و در اختیار شما قرار خواهد داد. سفارش خود در زمینه ترجمه متن را به ما سپرده و اطمینان داشته باشید سفارش شما فورا و با نازلترین قیمت ترجمه و در اختیار شما قرار داده خواهد شد. همچنین کتابها و مطالب علمی و فنی خود را برای ترجمه به ما بسپرید. تمامی خدمات ترجمه این موسسه دارای گارانتی کیفیت و زمان می باشند.

ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی

ترجمه متون تخصصی دانشگاهی را به ما بسپارید. مترجمین ما متون تخصصی شما را ترجمه و در اختیار شما قرار خواهند داد. این مرکز ، با داشتن کادر مجرب و تیمهای تخصصی ترجمه ، مقالات و متون تخصصی مورد نیاز شما را در اسرع وقت و با قیمت رقابتی ترجمه می نماید. این موسسه علاوه بر خدمات ترجمه ، کارآفرینی را نیز سرلوحه خود قرار داده است چشم انداز و خط مشی ما بر آن است تا بالاترین سطح رضایت مشتریان را در استفاده از خدمات ترجمه داشته باشیم.

خدمات ترجمه

نظرات مشتریان

مرکز ترجمه آوا با بیش از دوازده سال سابقه ترجمه مطالب علمی و فنی ، مقالات و پایان نامه ها ، با توجه به شرایط دهکده جهانی و نیاز روزافزون دانشجویان، اساتید محترم دانشگاه و پژوهشگران اقدام به راه اندازی این وب سایت نمود. مرکز ترجمه آوا از بین دانش آموختگان و متخصصان جهت همکاری در ترجمه مطالب علمی و فنی دعوت به عمل می آورد.
تلفن هماهنگی : 09038429115
تلفن استخدام : 09132402747

محمد طاهری

محمد طاهری

بنده دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع می باشم. که کار ترجمه بنده را با قیمت مناسب و با کیفیت طلایی انجام دادین. از شما و تیم ترجمه تان سپاسگذارم.

نوید بهروش

نوید بهروش

از ترجمه عالی شما متشکرم. این ترجمه باعث شد جلوی استاد کلی سربلند بشم و به قول معروف کلاس گذاشتم. امیدوارم همیشه موفق باشید. با تقدیم احترام

محمدرضا حمیدی

محمدرضا حمیدی

کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب ترجمه موسسه ترجمه آوا باعث شد اینجانب کلیه امور ترجمه شرکت خود را به این موسسه ارجاع بدهم و کاملا راضی هستم.

قبل از سفارش حتما نکات زیر را در نظر بگیرید :
1- چنانچه مایل به دریافت فاکتور رسمی(با مهر و امضا) می باشید این موضوع را حتما قبل از سفارش اعلام نمایید تا مالیات و عوارض در فاکتور احتساب و از سفارش دهنده وصول و از مترجم کسر گردد. در غیر این صورت با توجه به تسویه حساب آنی با مترجم ، هیچ گونه مسئولیتی را نخواهیم پذیرفت .
2- صرف تماس تلفنی ، سفارش شما در نوبت قرار نمی گیرد و از نظر ما لحظه واریز بیعانه ملاک هر نوع عملیاتی خواهد بود.
3- در سفارشهای فوری قیمت دوبل محاسبه می گردد ، بنابراین به مسئله زمان توجه ویژه داشته باشید.
4- هدف موسسه خدمت رسانی در موعد مقرر می باشد ولی در سفارشات با حجم بالا (تعداد صفحات بالا) به دلیل امکان اتفاق و بیماری و ... برای مترجم ، حداقل یک تولرنس یک روزه را در نظر بگیرید.
5- با توجه به اینکه تایپ متون ترجمه شده توسط مترجم صورت می پذیرد و نه یک تایپیست حرفه ای ، بنابراین در صورت نیاز به تایپ و صفحه آرایی دقیق حتما قبل از سفارش این موضوع را هماهنگ نمایید تا هزینه آن اخذ شود.
6- در انتخاب نوع ترجمه خود دقت نمایید. تغییر ترجمه از نوعی به نوع دیگر امکان پذیر نمی باشد و باید مجددا توافق شود.

یاسر کرباسی

یاسر کرباسی - مدیر مجموعه

ضمن تشکر از کاربران محترم به اطلاع می رساند هدف این موسسه انجام خدمات ترجمه با کیفیت و رضایت شما کاربران محترم می باشد. در صورت وجود هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد نظرات خود را به صورت مستقیم به بنده اعلام نمایید. با تشکر - تلفن و تلگرام : 09132402747

سفارش ترجمه تخصصی

سفارش ترجمه آوا خدمات ترجمه آنلاین با کیفیت و قیمت مناسب را به شما دانشجویان محترم ارائه می دهد. یکی از مقاطعی که دانشجویان به اهمیت ترجمه مطلب که عمدتا لاتین هستند، پی می برند، مقطع کارشناسی ارشد است که در آن، نیازمند هستند تا مقالات مختلف را ترجمه کنند تا دانش خود در زمینه تخصصی که وارد شده اند را در گستره جهانی افزایش دهند و با موضوع های بروز و جدید گرایش خود که هم اکنون در جهان در حال پیگیری هستند، آشنا شوند.
سفارش ترجمهوجود زبان علمی مبدا در جهان کنونی که امروزه، زبان انگلیسی می باشد ، به محققان و دانشجویان این فرصت را می دهند تا مطالب علمی خود را به این زبان مبدا ترجمه کنند تا سایر محققان و دانشجویان بتوانند در مورد مطلبی که شما نوشته‌اید مطالعه کنند. اکنون اگر شما در زمینه ترجمه متون انگلیسی به فارسی با مشکل رو به رو هستید یا بر عکس، از نظر علمی؛ مقاله ای نوشته اید و اکنون می خواهید در یک ژورنال خارج از کشور یا همایش و یا مقاله ISI به چاپ برسانید و در زمینه تایپ و ترجمه به زبان مبدا با مشکل رو به رو هستید، تیم علمی ما به کمک شما خواهد آمد تا سفارش ترجمه مطالب شما را پذیرفته و انجام دهد .
همانگونه که می دانید، زبان علمی در زمینه مقالات با زبان عامیانه متفاوت هست، لذا در صورتی که بخواهید یک زبان را به زبان دیگر ترجمه کنید و حال، این زبان مبدا با زمینه نگارشی نوشته شده باشد؛ نمی توان با استفاده از یک سطح زبان معمولی کار را به اتمام رسید. البته برای شروع خوب است ولی در صورتی که میخواهید از نظر علمی و فوری کار را آماده کنید با مشکل رو به رو خواهید شد، بنابراین شما می توانید از کمک همکاران ما در زمینه سفارش ترجمه استفاده کنید و در صورتی که نیاز به مشاوره داشتید به صورت رایگان در مورد هزینه و نوع کار درخواستی خود با همکاران ما ارتباط برقرار کنید.
وب سایت ما، یکی از سایت های قدیمی در زمینه ترجمه در فضای وب است که بدنه ی آن را افراد با توانایی علمی بالا تشکیل داده اند تا ترجمه شما به نحوه احسنت آماده شود. از طرفی این تیم دارای کاربران تایپیست، کاربران ویراستار و سایر موارد مورد نیاز دانشجویان عزیز است تا سفارش ترجمه شما با بهترین کیفیت انجام شود .
افرادی که ثبت سفارش ترجمه دارند، می توانند زبان مورد نظر خود را برای ما تعریف کنند تا ما بتوانیم فایل مورد نظرشان را آماده کنیم، چرا که ما تنها در ترجمه متون انگلیسی فعال نیستیم! زبان های عربی، فرانسوی، آلمانی، روسی و... از دیگر خدمات ما در زمینه ترجمه است. وجود دانشجویانی که مراتب علمی زبان بالایی را پشت سر گذاشته اند و اکنون به عنوان همکار با ما فعالیت می کنند این کمک را به ما کرده است تا در زمینه ترجمه متون مختلف زبان از مبدا به فارسی و از فارسی به مقصد زبان مورد نظر شما، فعالیت کنیم. از طرفی پس از دریافت فایل و ارسال فایل نهایی به شما، در صورتی که ایراداتی در زمینه ترجمه وارد باشد، به صورت رایگان توسط کاربر مورد نظر، ویرایش خواهد شد و کاملا به صورت رایگان مشکلات احتمالی که پیش آمده است برطرف می شود. در نهایت ما این امکان را فراهم کرده ایم تا افرادی که در زمینه ترجمه حرفه ای فعال هستند و مایل به همکاری با وب سایت ما هستند، با ما تماس حاصل فرمایند.
سفارش ترجمه ی فوری و تخصصی متون فنی و مهندسی در سطح کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکترا توسط مترجمین با سابقه،متخصص و متعهد خانه ی ترجمه ی آوا صورت می پذیرد. در این مرکز ترجمه ی متون و مقالات مرتبط با رشته های مهندسی کامپیوتر،صنایع،معدن،برق و الکترونیک،عمران،معماری ،مهندسی شیمی،مهندسی کشاورزی،مهندسی پزشکی و ...با کیفیت های برنزی ، نقره ای و طلایی انجام میشود.
ترجمه ی نقره ای ترجمه ایست که برای مطالعه ی دانشجو و تحویل به دانشگاه سفارش داده می شود و با قیمت بسیار مناسب انجام میشود.
در سفارش ترجمه ی طلایی بعد از ترجمه و ویراستاری مجددا باز خوانی شده و ایراد های نگارشی متن به طور کامل برطرف میشود.
گروه ترجمه شیرین منش کار ترجمه ی مقاله ها و متون تخصصی به زبان انگلیسی را (در سطوح مختلف از نظر کیفیت و قیمت های مناسب) به فارسی انجام میدهند.بسته به کاربرد ترجمه(صرفا جهت مطالعه،اجرای سمینار،پایان نامه،چاپ کتاب و....)شما میتوانید سطح ترجمه را انتخاب نموده و سفارش دهید.
گروه ترجمه ی شیرین منش ترجمه ی متون تخصصی شما را از انگلیسی به فارسی روان (و بلعکس) در کوتاه ترین زمان و با کیفیتی عالی انجام میدهند. گروه ترجمه شیرین منش با کادر متخصص و دانش اموخته در تمامی رشته های دانشگاهی آماده ی خدمت رسانی به شما دانشجویان عزیز میباشد.
مرکز ترجمه زبان آوا (شیرین منش ) بزرگترین دارالترجمه آنلاین تخصصی کشور، ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی را با نهایت دقت، سرعت ، کیفیت و با قیمت مناسب و دانشجویی ارائه می نماید. این مرکز با در اختیار داشتن متخصص ترین مترجمین انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی در زمینه های مختلف، قادر به پشتیبانی از کلیه ی رشته ها و گرایش های مختلف دانشگاهی می باشد. گستره ی وسیعی از مشتریان ما در زمینه سفارش ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی، طیف وسیعی از دانشجویان و اساتید گرامی دانشگاه های سراسر کشور میباشند که بعلت کیفیت، قیمت مناسب و کاملا منصفانه، پشتیبانی و گارانتی کار و تحویل کار در زمان درخواستی مشتری، از جمله مشتریان برتر و همیشگی مرکز می باشند.
در سفارش ترجمه چنانچه مشتری نیازبه تحویل فایل به صورت تایپ شده داشته باشد سایت تایپ و صفحه آرایی آوا جهت این منظور طراحی و خدمات مورد نظر را با هماهنگی این مرکز برای مشتری انجام خواهد داد ، دقت داشته باشید جهت راحتی کار مشتری نیازی به هماهنگی با سایت مورد نظر نیست و مرکز ترجمه آوا به عنوان بزرگترین دارالترجمه آنلاین کشور ، رضایت مشتریان را در دستور کار خود قرار داده است .
کلیه خدمات ترجمه مطالب علمی و فنی ، ترجمه مقالات ISI ، ترجمه مقاله و کتاب ، ترجمه جزوات دانشجویی در این موسسه پذیرفته می شود.جهت سفارش ترجمه میتوانید فایل مورد نظر خود را به صفحه ی تلگرام ما به شماره 09038429115 ارسال نموده و منتظر اعلام قیمت از سمت همکاران ما باشید.جهت تسریع در امر قیمت گذاری و اعلام نتیجه میتوانید با شماره 09038429115 تماس حاصل نمایید.
ترجمه انگلیسی به فارسی تمامی متون فنی و عمومی تخصص ماست.
برای ثبت سفارش ترجمه کافیست فایل خود را ارسال نموده و یا با ما تماس بگیرید، تا در کمتر از چند دقیقه، فاکتور را در تلفن همراهتان دریافت کنید. پس از دریافت فاکتور، بصورت آنلاین صورتحساب را پرداخت کنید. در صورتیکه امکان پرداخت آنلاین ندارید، به یکی از شماره حسابهای اعلامی ، مبلغ مندرج در فاکتور را واریز نموده و شماره پیگیری پرداخت را در بخش دوم ثبت سفارش – پرداخت بانکی، اعلام نمایید. سپس در تاریخ درخواستی، پروژه خود را تحویل بگیرید.
جهت سفارش پاورپوینت کلیک کنید.

موسسه ترجمه تخصصی اوا ترجمه سمینارهای دانشجویی و همایش ها و کنفرانس های شما را در قالب فایل پاورپوینت انجام میدهد. اساتید و پژوهشگران و دانشجویان عزیز برای ترجمه پاورپوینت های تخصصی خود با کیفیتی بالا و ترجمه فوری می توانید با موسسه ترجمه آنلاین و متون تخصصی اوا تماس بگیرید.ما سمینار و کنفرانس شما را به افرادی با تجربه و کارآمد در این زمینه خواهیم سپرد.ترجمه تخصصی اوا آمادگی ترجمه کلیه همایشات و سمینارهای علمی و تحقیقی - پژوهشی ، فایل های ضروری به جهت آموزش یا آموزش داده شده به صورت عملی و فایل های ویدئویی و صوتی به جهت ترجمه یا زیرنویس مرتبط با هرگونه متون علمی ، تخصصی با سمینارهای رشته تحصیلی و یا حوزه علوم متفرقه مانند همایش و سمینار های پزشکی،سمینار های مهندسی،کنفرانس و همایش های علمی و فناوری و...را برای همه متقاضیان ترجمه ارائه میدهد .

بازدید امروز : 128

بازدید دیروز : 289

بازدید کل : 99919